Internet-fanaten uit Noord-Holland

Zeg je iDOTMEDIA, dan zeg je internet. Ons team bestaat uit ras fanaten, die wild zijn voor alles wat met online te maken heeft.

Team

Specialisten die elkaar aanvullen. We werken niet náást elkaar, maar mét elkaar, vanuit het idee dat het delen van kennis en ervaring verbonden is met de ‘digitale wereld’.

Cultuur

In ons kantoor tref je een cult clash van jonge internet professionals dat bestaat uit een aantal jonge nerds en creatievelingen. We zijn hoe dan ook gek op ons werk en doen waar we goed in zijn.

Samenwerken

Geen ‘lopende band’-werk maar een samenwerking tussen ons en de klant, waarbij we het onderste uit de kan halen om het juiste en beste resultaat te kunnen behalen.

iDOTTERS

We noemen onszelf gekscherend iDOTTERS, met ieder onze kwaliteiten.
Ons team in Heerhugowaard is hecht en een mengeling van alle specialisaties die we nodig hebben om uw project succesvol te maken. Daarnaast werken we met een groep van gespecialiseerde freelancers samen.

Barry Wonder
Developer
barry@idotmedia.nl
Bart Ros
Developer
bart@idotmedia.nl
Bryan Oostindien
Developer
bryan@idotmedia.nl
Mark de Graaff
Vormgever
mark@idotmedia.nl
Michael Barends
Developer
michael@idotmedia.nl
0882200300
Paul Homan
Studiomanager & eigenaar
paul@idotmedia.nl
085 208 2222
Paul Rookhuijzen
Front-end developer
paul.rookhuijzen@idotmedia.nl
0882200300
Robert Groot
Accountmanager & eigenaar
robert@idotmedia.nl
085 208 2222

1.

Kracht in samenwerking

We delen graag kennis, zijn transparant voor onze partners en verwachten dat ook andersom. Bovendien komen hier de beste resultaten uit: zonder feedback en input van elkaar zijn we nergens.

2.

Eenvoud in communicatie

We streven naar heldere communicatie zonder poespas. Snel, simpel en open communiceren is voor beide kanten van essentieel belang.

3.

Tot in de puntjes

We doen ons uiterste best om resultaten te creëren die zonder ons niet waren bereikt. Alles tot in de kleinste details afgewerkt.

4.

Wij verstaan ons vak

Net zoals de klant zijn of haar vak verstaat. Vertrouw op ons advies en onze ervaring. Als we het niet weten, zeggen we dat ook eerlijk.